Weź udział w II edycji Kawa z freelancerem - fotografowie

Przyjdź i poznaj ludzi z branży


Fotografie jeśli chcesz poznać wartościowe osoby z Twojej branży, szukasz motywacji do działania i nowych projektów, chcesz dowiedzieć się, jak możesz rozwinąć swój biznes, to te spotkanie jest dla Ciebie!


📅 1.12.2023 (godz. 18:00 - 20:00)
📌 Praha Studio, ul. Floriańska 8/23, Warszawa
🏷️ Kup miejscówkę na spotkanie (49 zł)
*Liczba miejsc jest ograniczona

Dlaczego organizujemy spotkanie dla fotografów ?


⭐️ Chcemy stworzyć społeczność, która będzie sobie nawzajem pomagać, motywować do działania, wspólnie się rozwijać i tworzyć nowe projekty.

⭐️ Chcemy wspierać osoby, które chcą wejść do branży, ale nie wiedzą od czego zacząć.

⭐️ Pokazujemy jak pasję do fotografii przekuć w biznes i na niej zarabiać. Wiemy z doświadczenia, że nowe wartościowe znajomości z branży bardzo w tym pomagają.

⏰ DOŁĄCZ DO NAS, ZOSTAŁO NIEWIELE CZASU ⏰

Co Cię czeka na spotkaniu przy kawie?

REWELACYJNA ATMOSFERA

Pozwoli Ci miło spędzić czas wśród ludzi z branży. Poznasz punkty widzenia i rozwiązania innych fotografów. Podczas 2 godzinnego spotkania chcemy spędzić czas w przyjemnej atmosferze, poznając swoje biznesy. Świetna atmosfera podczas spotkania.

WSPARCIE EKSPERTÓW

Na spotkaniu będziesz miał/miała okazję porozmawiać z ekspertami z branży marketingu i fotografii. Wraz z Kasią chętnie wesprzemy Cię w działaniu, zmotywujemy i wspólnie zastanowimy się jakie rozwiązania najlepiej jest wdrożyć w Twoim biznesie.

BUDOWANIE RELACJI

W przyjaznej atmosferze zyskasz motywację do działania, nawiążesz nowe wartościowe relacje, dzięki którym łatwiej i skuteczniej zbudujesz lub rozwiniesz swój biznes.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

O swoich wyzwaniach, przemyśleniach, trendach i doświadczeniach będziesz miał/miała okazję porozmawiać z ekspertami oraz innymi fotografami, którzy znają branżę i rozumieją Twój biznes.

Agenda spotkania

18:00 - 18:20 Wprowadzenie Kasi i Mariana do spotkania.

18:20 - 18:50 Przedstawienie się uczestników.

18:50 - 20:00 Swobodne rozmowy przy kawie, moderowane w taki sposób, aby każdy mógł porozmawiać z każdym.

Zapewniamy: kawę, herbatę inne napoje oraz drobny poczęstunek.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli Twój znajomy również prowadzi biznes, to zaproś go do wydarzenie.

⏰ DOŁĄCZ DO NAS, ZOSTAŁO NIEWIELE CZASU ⏰

Kto stoi za organizacją wydarzenia?

Partner wydarzenia :

Praha Studio to kameralne miejsce na szkolenia, warsztaty rozwojowe, spotkania, kręgi oraz sesje fotograficzne na warszawskiej Pradze przy ul. Floriańskiej. Naszym marzeniem jest, żeby była to przestrzeń z dobrą energią, przytulna, taka w której dobrze spędza się czas. Jest to doskonałe miejsce dla osób prowadzących warsztaty, szkolenia i sesje dla małych i średnich grup.

Kasia Piotrowska

Mam 10-letnie doświadczenie w działaniach na styku marketingu, biznesu, technologii. Zawodowo specjalizuje się w marketingu online. Moją misją jest wspieranie firm w odniesieniu sukcesu w internecie. Na co dzień łącze wartościowe produkty, usługi z osobami, które ich potrzebują. Ostatnie 2 lata to czas intensywnej pracy z firmami z branży kreatywnej, w tym z fotografami. 

W ramach marki własnej udzielam konsultacji i mentoringu marketingowego, który daje wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów i idei w realne wyniki biznesowe. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z myślą końca oraz wizją sukcesu. Wierzę w moc dialogu, współpracy i kompromisu.

Marian Chrzan

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.

Zdjęcia moich klientów wyróżnia autentyczny, naturalny wygląd. Prezentuję nieszablonowe podejście do portretu biznesowego. Szukam oryginalnych ujęć przy zachowaniu ogólnie przyjętego kanonu fotografii biznesowej. Podczas sesji mamy okazję się poznać, aby móc wydobyć z Ciebie więcej niż tylko ładną prezentację.

W 2021 roku zostałem ambasadorem marki Fotoforma. Opis mojej fotografii możesz zobaczyć w serii "W Obiektywie". To właśnie z fotoforma.pl prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów. W ostatnim czasie zostałem również ambasadorem marki Profoto oraz Canon.