STWÓRZ OFERTĘ NIE DO ODRZUCENIA

Poznaj skuteczne techniki komunikacji, budowania relacji oraz sprzedaży swoich usług

Dlaczego warto zainwestować właśnie w ten kurs online?

✔️ Zrozumiesz, czego naprawdę potrzebują Twoi klienci

✔️ Nauczysz się dostosowywać swoje usługi do oczekiwań klienta

✔️ Dowiesz się, jak ustalać ceny, które odzwierciedlają wartość Twojej pracy

✔️ Dowiesz się, jak zarabiać więcej. Nauczysz się tworzyć konkurencyjną i atrakcyjną ofertę, którą przyciągniesz do siebie klientów

✔️ Rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji i zarządzania obiekcjami

✔️ Staniesz się profesjonalnym fotografem, który wie jak dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów

Otrzymasz wiedzę, dzięki której staniesz się skuteczniejszym i lepiej zarabiającym fotografem

Dla kogo jest ten kurs online?

⚫️ dla pasjonatów fotografii, którzy dopiero myślą o przekuciu pasji w realny biznes

⚫️ dla fotografów, którzy już działają na rynku i szukają rozwiązań, aby mieć więcej klientów

⚫️ dla profesjonalistów, którzy chcą wznieść swój biznes fotograficzny na wyższy poziom


Tak, chcę tworzyć oferty, które pozwolą mi zarabiać więcej!

Jakie tematy omawia kurs?

Moduł 1. Cele biznesowe

Ten moduł pomoże Ci określić, na czym chcesz zarabiać w swoim biznesie, jaki rodzaj fotografii będzie tym, który przyciągnie Ci najwięcej klientów lub do jakiego rodzaju klienta chcesz dotrzeć.

Moduł 2. 4 kroki przed określeniem swojej oferty

Ten moduł pomoże Ci wyznaczyć swoje cele biznesowe oraz poznać swoich odbiorców/klientów. Określisz też swoją rolę, czyli dowiesz się kim jesteś w swojej firmie - artystą, rzemieślnikiem czy przedsiębiorcą. Jakie korzyści lub trudności to ze sobą niesie? Co się bardziej opłaca dorobek czy zarobek i jakie są między nimi zależności?

Moduł 3. Obiekcje

Poznasz dwa rodzaje obiekcji i nauczysz się, jak możesz sobie z nimi radzić. Ta umiejętność w korzystny sposób wpłynie zarówno na Twoje postrzeganie siebie i swojego rozwoju jak i zrozumienie potrzeb Twoich klientów.

Moduł 4. Elementy oferty

Dowiesz się, z jakich elementów powinna składać się skuteczna i dobrze przygotowana oferta. Dzięki ćwiczeniom zawartym w kursie będziesz w stanie przygotować rewelacyjną ofertę i poznasz sposoby na wycenę swoich usług.

Moduł 5. Komunikacja oferty

Ten kurs pomoże Ci nie tylko opanować sztukę skutecznej komunikacji swojej oferty, ale również wskaże, jakich pułapek unikać. Poznasz sprawdzone techniki przekazu, które przyciągną klientów, jednocześnie unikając błędów, które mogą zniechęcać do skorzystania z Twoich usług.

Kto stoi za kursem?

Kasia Piotrowska

Mam 10-letnie doświadczenie w działaniach na styku marketingu, biznesu, technologii. Zawodowo specjalizuje się w marketingu online. Moją misją jest wspieranie firm w odniesieniu sukcesu w internecie. Na co dzień łącze wartościowe produkty, usługi z osobami, które ich potrzebują. Ostatnie 2 lata to czas intensywnej pracy z firmami z branży kreatywnej, w tym z fotografami. 

W ramach marki własnej udzielam konsultacji i mentoringu marketingowego, który daje wiatr w żagle dobrym markom, produktom i usługom. Moja praca to przekładanie pomysłów i idei w realne wyniki biznesowe. Na co dzień lubię pomagać przedsiębiorcom, pracować z myślą końca oraz wizją sukcesu. Wierzę w moc dialogu, współpracy i kompromisu.

Marian Chrzan

Specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. Moje doświadczenie oraz warsztat fotograficzny sprawiają, że podczas sesji zdjęciowej jestem w stanie osiągnąć głębszy przekaz niż tylko najlepszą prezentację fotografowanej osoby. Konkretne, męskie spojrzenie oraz skrupulatna organizacja sesji składają się na świetne rezultaty widoczne na zdjęciach.

Zdjęcia moich klientów wyróżnia autentyczny, naturalny wygląd. Prezentuję nieszablonowe podejście do portretu biznesowego. Szukam oryginalnych ujęć przy zachowaniu ogólnie przyjętego kanonu fotografii biznesowej. Podczas sesji mamy okazję się poznać, aby móc wydobyć z Ciebie więcej niż tylko ładną prezentację.

W 2021 roku zostałem ambasadorem marki Fotoforma. Opis mojej fotografii możesz zobaczyć w serii "W Obiektywie". To właśnie z fotoforma.pl prowadzę cykliczne warsztaty dla fotografów. W ostatnim czasie zostałem również ambasadorem marki Profoto oraz Canon.

Jesteśmy praktykami


◼️ Stosujemy bardzo skuteczne techniki komunikacji, budowania relacji oraz oczywiście sprzedaży naszych usług.


◼️ Przeprowadziliśmy serię live'ów na temat prowadzenia biznesu fotograficznego.


◼️ Występujemy jako prelegenci na konferencjach fotograficznych.


◼️ Zorganizowaliśmy stacjonarne warsztaty "Marketing i sprzedaż fotografa", z których to opinie możecie przeczytać poniżej.

Podsumowując. Otrzymasz:

✔️ Wiedzę, która pozwolą Ci zarabiać więcej tworząc skuteczniejsze oferty

✔️ Dostęp do pełnowartościowego kursu online, składającego się z 5 modułów


✔️ Możliwość oglądania kursu, kiedy chcesz i jak często potrzebujesz

Tak, chcę tworzyć oferty, które pozwolą mi zarabiać więcej!

OPINIE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW "MARKETING I SPRZEDAŻ FOTOGRAFA"

Dwa żywioły marketingu w biznesie fotografa - Marian i Kasia stworzyli coś, czego jeszcze nie było na naszym rodzimym rynku. Mimo, że skromnie mówią, że to ich pierwsze warsztaty hybrydowe i nie wyszły idealnie, to ja (jak i uczestnicy z którymi rozmawiałem po warsztatach) mam zupełnie inne zdanie.
Igor Wojtkowiak - fotograf i filmowiec
Absolutnie rewelacyjne warsztaty. To pierwsze tego typu warsztaty w 100% poświęcone biznesowi fotografa. Od razu widać, że Kasia i Marian znają specyfikę biznesu fotografa. Najbardziej wartościową częścią były case studies, które dawały możliwość spojrzenia na biznes z różnych perspektyw.
Sylwester Ciszek - fotograf biznesowy
Dla mnie była to niezwykle ważna lekcja i szkolenie umiejętności, których bardzo mi brakowało. Jak przygotować ofertę, wyceniać, rozmawiać z klientem - a przede wszystkim gdzie tego klienta szukać i jak do niego dotrzeć. Jak go określić i uzmysłowić sobie, z kim tak naprawdę chcemy pracować. Wielką wartością tych warsztatów jest także to, że oprócz zawartości merytorycznej na bardzo wysokim poziomie, sposób przekazania tej wiedzy jest niesamowicie przyjazny, przystępny i z ogromnym poczuciem humoru.
Marcin Ciepielewski - fotograf sportów outdoorowych